Internetové stránky o psychologii

Dětské psychologické poradny

Dětské psychologické poradny se nacházejí ve všech městech České republiky. Díky jejich službám se už několik dětí dostalo z nepříčetných stavů, které těžko zvládají nejen oni sami, ale i jejich rodiče. Do dětské psychologické poradny chodí všechny děti, s jejichž chováním si rodiče neví rady, ale také všechny děti, u kterých rodiče nebo dokonce lékař zpozorovali neobvyklé chování.

Nejčastější se do poradny dostanou děti, které jsou hyperaktivní nebo jejich rodiče mají pocit, že je jejich IQ příliš nízké. V psychologických poradnách vám totiž odborník vypočítá IQ vašeho dítěte během pár hodin a přitom dokáže zjistit co je příčinou nežádoucího chování, kterým se dítě obvykle projevuje. Některé psychologické poradny poskytují i vyšetření školní zralosti, takže pomůže rodičům se rozhodnout zda má opravdu dát své dítě do školy právě teď.

Dětští psychologové mimo jiné poskytuj péči v oblasti rodinné diagnostiky. Díky těmto technologiím se tak snadno dá zjistit jestli vaše dítě bude trpět psychickou poruchou, kterou již před mnoha lety našli např. u vašeho strýčka nebo u vás jako u rodičů. Na dětské psychologické poradny se obvykle obracejí rodiče jejichž děti jsou hyperaktivní, zlobí, mají potíže doma a ve škole nebo školce nebo pokud funguje mezi sourozenci rivalita.

Komentáře jsou uzavřeny.